Spotkanie z niskoemisyjną Marką - GRUPA GERMAZ 13 kwietnia

Data: 29.03.2023

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu "Spotkania z niskoemisyjną Marką".

"Spotkania z niskoemisyjną Marką" to wydarzenie naukowo-techniczne, przygotowane i organizowane przez Katedrę Inżynierii Pojazdów Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, którego celem jest przybliżenie zagadnień niskoemisyjności w różnych obszarach, w których występuje oddziaływanie motoryzacji na człowieka.

Spotkania zostały zaplanowane w cyklu miesięcznym, począwszy od października 2022 roku do czerwca 2023 roku, z wyłączeniem miesiąca lutego 2023 roku, w którym przewidziana jest na Uczelni sesja egzaminacyjna. Prezentowane zagadnienia będą dotyczyły nie tylko globalnych uwarunkowań, ale również Dolnego Śląska i Wrocławia, stąd obecność wrocławskich firm - przedstawicieli marek pojazdów samochodowych. Każde spotkanie będzie oddzielnym wydarzeniem, stanowiącym zamknięty panel poświęcony innym zagadnieniom i innej Marce.

germaz_foto.jpg

SPOTKANIE Z GRUPA GERMAZ

13 KWIETNIA 2023 r., godz. 11:15

11:15-11:30 Niskoemisyjność - wprowadzenie - dr hab. inż. Zbigniew Sroka, prof. uczelni

11:30-12:00 Czy wiesz na czym jeździsz? - czyli co warto wiedzieć o oponach - dr hab. inż. Dominika Grygier, prof. uczelni

12:00-13:00 Prezentacja marki w obszarze niskoemisyjności wraz z pokazem pojazdów GRUPA GERMAZ

13:00-13:30 Badania dynamiki ruchu przy wykorzystaniu Urządzeń Transportu Osobistego oraz Urządzeń Wspomagających Ruch - dr inż. Wojciech Ambroszko, prof. uczelni

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagana jest REJESTRACJA.