SPOTKANIE Z NISKOEMISYJNĄ MARKĄ KIA WROBUD 15 CZERWCA

Data: 19.05.2023

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu "Spotkania z niskoemisyjną Marką".

15 czerwca 2023r. Marka KIA WROBUD

"Spotkania z niskoemisyjną Marką" to wydarzenie naukowo-techniczne, przygotowane i organizowane przez Katedrę Inżynierii Pojazdów Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, którego celem jest przybliżenie zagadnień niskoemisyjności w różnych obszarach, w których występuje oddziaływanie motoryzacji na człowieka.

Spotkania zostały zaplanowane w cyklu miesięcznym, począwszy od października 2022 roku do czerwca 2023 roku, z wyłączeniem miesiąca lutego 2023 roku, w którym przewidziana jest na Uczelni sesja egzaminacyjna. Prezentowane zagadnienia będą dotyczyły nie tylko globalnych uwarunkowań, ale również Dolnego Śląska i Wrocławia, stąd obecność wrocławskich firm - przedstawicieli marek pojazdów samochodowych. Każde spotkanie będzie oddzielnym wydarzeniem, stanowiącym zamknięty panel poświęcony innym zagadnieniom i innej Marce.

3d9015cd9a3763a7ead9e3c4022bb447.jpg

SPOTKANIE Z KIA WROBUD

15 CZERWCA 2023 r., godz. 11:15

11:15-11:30 Niskoemisyjność - wprowadzenie - dr hab. inż. Zbigniew Sroka, prof. uczelni